Osobní přijetí AURY

SPEKTRA

Barevné léčení

Barvy jsou vodítkem na cestě, které nás vedou ke spojení s fyzickým, mentálním, emočním a spirituálním tělem, a to tím, že stimulují léčivé vlivy, tlumí nebo stimulují emoce, uzemňují, zlepšují mentální schopnosti a zvyšují vědomí. Barvy nám ukazují cestu zpátky do světla. Barva je vibrace a vibrace je pohyb. Všechna síla je vibrace z jedné centrální vibrace, která na sebe bere různé formy. Barva se chová tak, že zvyšuje vibrace těla zpátky do normálu, jako se nabíjí baterka do té doby, než je dostatečně silná nést v sobě svou obvyklou míru nabití. Výška, intenzita a zabarvení zvuku ovlivňuje krevní tlak, oběhový systém, dýchání, metabolismus a svalovou energii. Mysl se napojí do celkového povědomí barvy a tělo začne podle toho reagovat, to je léčení barvou. Duše je život, mysl je stavitel, tělo je výsledek.

máš svou AURU v těle ?

  ŽIJEŠ ve vědomí těla, co umí tvoje AURA

Posílení životní energie pomocí barev

Světlo a barva jsou jevy, které hýbou myslí, zabarvují naši náladu a mají vliv na stav životní energie. Naše názory a pohled na život mají souvislost se zabarvením, kterým jsme naplněni, a které vyjadřujeme aurou. Člověk buď má světlo, nebo mu světlo chybí. Pokud člověk světlo má, vnímá ho pak v každém atomu svého těla. Sedm duhových barev, které jsou v bílém světle obsažené, mají velký vliv na tělesný a duševní stav člověka. Nemůžeme stvořit myšlenku, aniž bychom současně s ní nestvořili odpovídající barevné chvění. Myšlenky a pocity vytvářejí elektromagnetické chvění, které nepřetržitě ovlivňuje naši auru.

Světlo a barvy v sobě nesou specifické energie, které jsou schopné nabíjet nebo harmonicky vyrovnávat naše vnitřní síly, a tak zaručují zdraví a duševní pohodu. V centru každého atomu těla existuje světlo se všemi sedmi barvami. Barevné podněty nepřijímáme pouze očima, ale přijímáme je všemi smysly. Barevné vibrace obsahují velké množství podnětů, které přivádějí do našich buněk potřebné životní impulzy a působí na molekuly těla. Barvy jsou formy bílého světla, které v sobě sjednocuje všech sedm barev duhy, červenou, oranžovou, žlutou, zelenou, modrou, indigovou a fialovou. Barvy plně rozvíjejí elektromagnetické síly slunečního světla v našem těle. Při masáži, akupunktuře, barevné terapii přichází léčivý podnět z vnějšku, a to přes pokožku, aby uvnitř docílil účinek. Barevné energie nám zprostředkují povzbuzující, harmonizující a regenerující síly, povzbuzují vitální energii, ovlivňují žlázy, nervy a orgány. Ovlivňují tělesnou teplotu, složení tělesných tekutin - složení krve, lymfy a hormony.

Ano chci poznat svou auru 

Online objednání

  vám potvrdíme e-mailem