Mgr., Bc. Blažena Kovářová Jirušková

Kontakt

AURA systém ČR

Baranova 31, Praha 3, 130 00 

+420 776 101 972

blaza.jiruskova@gmail.com

Google+  

ON-LINE dle domluvy 

 O životě 


Jsem vlastně právník

Studovala jsem pro radost a sdílela své poslání ALE ....

Miluji se

Kde je moje láska ? Co se děje v našem těle ? Mohu žít absolutně šťastně ?

ANO

Aura je můj nový svět

Budoucnost v našem svobodném těle ..... 

Jsem certifikovaná facilitátorka OSHO meditací. V radosti sdílím tyto úžasné techniky dál. Strávila jsem měsíc v Osho mezinárodním Centru Puna, Indie. Nasávala a sdílela odkazy OSHO k nám v nové době. Léta se spojuji se svým vnitřním tělem a hledám prostřednictvím Vás a mých učitelů. Miluji krásnou průvodkyni duše Ivu Adamcovou, mystičku současného pojetí života. ZEN jako spojení s matkou zemí a tvrdého mistra. Mohendzodaro Tantra joga pro ženy se na dlouhá léta stala mou průvodkyní životem. Děkuji učitelům Igoru Samotnému, Alici Novákové, Monice Sičové a dalším v meditačním centru Lažánky za vedení. Objevuji svou intimní ženskou část v kurzech Andrewa Barnese. Hluboká cesta v sexuální síle a plynutí životem je darem od tohoto skvělého lektora. Duše
a vyšší láska je vždy součástí našeho těla, touto cestou mohu spojit energie. Tantrické vedení úžasného a milovaného Alana Lowena mě posílá do bezpodmínečné přítomnosti. Také velká a laskavá duše učitele tance a velkého táty Guye Barringtona v jeho kurzech je nezapomenutelná. Radost a společné chvíle kmene, otevírá v dětství a hravou úlohou.

Další a další krásné lidi cítím jako velkou inspirací do mé úžasné práce Devakanta hudebníka snů, lektora s nádhernou podobou. Gayatri tantrickou bohyni plnosti a hry. Šárku Novákovou skvělou učitelku srdce v jejím spojeném království Oslavy života.

a také mé přátele..... předávám v lásce k dalším z nás 

Pokračuji ve své odvaze přijmou tělo a duši v jednotě