Přátelé v těle

AURA v životě pomáhá

JAK ČAS HOJÍ RÁNY 


„V aura systému pracuje náš organismus v čase. Jak se v těle vnímá osoba která propojila auru ?“

ŽIVOT v NÁS


„Společnou meditací a sdílením se aura propojí v organismech“

BAREVNÁ podoba naší osobní vize

kdo vnímá realitu v těle, žije radostí

„Tělo se v meditaci uvolní a otevře vědomí pro nové vzory“

AURA v TĚLE 


„Byla pro Vás tato zkušenost přínosem a proč ?

Pomohlo Vám se hlouběji ponořit do své osoby během roku ?

Naučila vás tato zkušenost nějaké sebereflexi (barevné téma)?

Pracujete nyní lépe na osobní síle (léčení intuicí)?


Sdílení v barvách duhy léčí


„Prostřednictvím naší smyslné aury je tělo propojeno k vyšší úrovni. Vibrace uvolňuje hormony pro vývoj nové síly. Pomáháme vzájemně léčit"

V prožitku samotném je nejvíce vědění

Podstatou všech seminářů je satsang (být spolu v pravdě)*

Není mým posláním předávat naučené znalosti. A přesto, že každý seminář má své téma, jsou to právě účastníci, kteří posouvají hranice své poznatelnosti. Jako průvodce světem projevené reality předávám vlastní poznatky a zkušenosti při transformaci vědomí. Věřím, že my všichni jsme svými nejlepšími učiteli a proto semináře směřuji k individuálním prožitkům každého účastníka. Ať formou meditace, hudby, barev, tvorby.

Život sám je tím nejlepším prostředkem k pochopení. Proto jsou semináře postavené na konkrétních životních situacích, neboť pomocí příkladů nejlépe přijímáme postoje k sobě samým.


Cesta v ženě

AURA KRUHY 

LANŠKROUN a štěstí naší ženské energie nám pomáhá se vnímat. Citlivá témata a velká láska léčí ženskou duši. ROK AURA KRUHU V BARVÁCH AURY 


Moji milí
nečekejte nažehlenou učitelku ani mystika s upřeným pohledem v dáli, ale úplně obyčejnou ženu, která posunula své hranice ke stavu přirozeného štěstí také tím, že vás bezpodmínečně miluje a přijala svou úlohu průvodce jako radost.💋

*Přesto že tento výraz pochází z moudrého indického učení "Advaita vedanty," poznání, o kterém je Satsang, není spojeno s nějakým náboženským názorem nebo představou o fungování světa. Je to naopak: Hloubka našeho opravdového Já se nám ukáže v okamžiku, kdy si uvědomíme naše názory a představy o světě a o nás samotných a kdy je necháme na chvíli stranou. Pak se v nás otevře vnitřní klid, který bez našeho přičinění rozplyne veškerou naši nespokojenost, obavy a všechno naše trápení. Představa, že "Já" jsem oddělený od celku, zmizí. Hledání štěstí a uzdravení je tak u konce. Zůstává nepopsatelná přítomnost a bezpodmínečná láska.


BRNO a krásná cesta žen více jak 2 roky společného sdílení. Prošly jsme základní barvy a žijeme ve vyšším poli AURY.

AURA KRUH BRNO
AURA KRUH BRNO

PRAHA a více jak 2 roky společných chvil. Téma Aury se posouvá podle barevného prožívání. Létáme a žijeme radostí v moderní a veselé ženě.

AURA KRUH PRAHA
AURA KRUH PRAHA

Naše tělo je světlem

ŽIJI V RADOSTI

Ing. Jasna Kolářová


„Blaženko,
je mi s vámi pokaždé moc dobře.
První taneční meditace na mantru mne zpočátku iritovala monotónností, ( bo chodívám spíš na tance 5 rytmů), ale pak se ukázalo, že se pocit v těle změnil výrazně k lepšímu,zdánlivě bez příčiny... Ale my, co tě už trochu známe, víme své "-)
Jasna“

Ondřejka Eleonora Černá Dis.


Byla pro Vás tato zkušenost přínosem a proč ?

Přineslo mi to mnoho uvědomění. Naučila jsi mě se lepe vnímat a nahlížet na životní události, věci, lidi a na samu sebe úplně jinak. Vlastně jsi mě naučila se zvědomovat.

Vnitřně se vnímám mnohem lepe, a díky aura systému vlastně vím co se ve mě děje.

Pomohlo Vám se hlouběji ponořit o své osoby během roku ?

100%

Naučila vás tato zkušenost nějaké sebereflexi (barevné téma)? 

Pochopila jsem lepe své vnitřní procesy, dokážu je pojmenovat

Pracujete nyní lépe na osobní síle (léčení intuicí)?

Konečně pořádně umím rozpoznat co moje tělo potřebuje a je pro něj dobré. Nahlížím a skenuji své tělo a dotazuji se. Už nechodím na vedené lekce a cvičím sama. během cvičení se snažím plně vnímat. Myslím, že už to plně dokážu uchopit.

to samé je i s jídlem, meditací a lidmi. Hodně mi k tomuto pomohl Aura kruh. Vlastně jsi mi ukázala jak, a jak jinak vnímat. 

Také si tě Vážím za to, jak mě učíš, nahlížet na ostatní lidi. Víc se vcítit a také hlídat si své hranice. Rozpoznat své staré vzorce chování a změnit to. 

SEMINÁŘE OSOBNÍHO ROZVOJE

můžeš seminář doporučit 

Mirek, účastník semináře SETKÁNÍ ODVÁŽNÝCH 3


„Ano určitě doporučuji ! Každý by měl zažít něco podobného, je to důležité pro posun dál .. A je fajn přinutit s k věcem, které by člověka normálně nenapadlo dělat. “

Radka, účastnice semináře SETKÁNÍ ODVÁŽNÝCH 3


„Jasně, že můžu. Bylo to podnětné, plné růstu, motivace. A na rozdíl od loňska, kdy jsem ostatní vidět už nemusela, teď doufám, že se ještě potkáme !“

SETKÁNÍ ODVÁŽNÝCH 3
SETKÁNÍ ODVÁŽNÝCH 3


Osobní KONZULTACE

ŽIVÁ AURA JE ZÁZRAK 

zkušenost ze života 

Společná cesta je prostřednictvím sdílení 

 Pro spojení je kontakt 

zakladatelka a autorka 

AURA SYSTÉMU ČR 

osobní návštěva v Praze  

dle dohody nebo

ON-LINE