Schusslerovy soli HEALY najde příčinu nedostatku minerálů v psychice

05.02.2023

Minerální látky v homeopatické formě TO JSOU SCHUSSLEROVY SOLI  

Ty mají nemalý vliv na funkce orgánů, kostí, vaziva, svalů, kůže a dalších ústrojí včetně hormonálních vlivů. Jde o velice úspěšné povzbuzování a léčení námi svořených živých buněk v organismu. JAK SE TY BUŇKY DOSTANOU DO NAŠÍ PSYCHIKY ? 

Jsme jeden organismus a v něm cítíme, živíme své duševní já. Pokud jsme rozlobeni, chybí nám minerál povzbuzující a jsoucí stavebním kamenem například žlučníku a jater. Tím se v těchto orgánech vytvoří odezva, mající sílu posílat vzruchy nervovou soustavou do mozku - tam vyhodnotí centrum nálad, že je někde nedostatek. Pomocí správné vazby minerálů a homeopatie je vrácen minerál rychleji a přesně do míst, kde schází. 

Naše kvantové tělo již umí tyto soli nahradit v kvantové podobě a my přijmeme takové množství, které bylo zhodnoceno přes sensor v našem biopoli, jako účinné - ani méně ani více. 

V tom je ten zázrak, tím reagujeme přesně na aktuální stav pouze našeho těla - BONUS 

A ještě dost ušetříme své peněžence.

Načíst si ze svého biopole situaci už máme za sebou, tento návod je pro ty, kteří již v HEALY pracují a vědí jak se k takové funkci dopracovat. V návodu jde zejména o postup načtení, včetně vyhodnocení a také zkouška přijetí kvantovým formátem. Co v tomto videu vidíte, je osobní zkušenost autorky. Nejde o obecný návod. Video slouží k inspiraci a obrodě služby HEALY nám.