HEALY rezonanční analýza 

Konzultace zdravotního a psychického stavu prostřednictvím frekvenčního a kvantového přístroje HEALY

  • výběr vhodné oblasti rezonance prostřednictvím načtení bio pole klienta 
  • harmonizace přes kvantové pole dle výběru klienta nebo prostřednictvím HEALY search
  • vložení načtených dat do média pro užívání doma
  • na základě rezonanční analýzy výběr PROGRAMU  - široká nabídka z 129 programů pro tělo a duši, 12 programů mající hloubkový efekt na naše zdraví, 4 expertní programy s vynikajícími účinky (hubnutí, borelióza, koronavirus, vysoký krevní tlak)
  • zvolení vhodné doby a množství aplikování 
  • 1 užití vybraného programu 


Každá buňka, tkáň, orgán, tělo člověka vyzařuje do prostoru svou určitou vibraci. Tato vibrace je buď optimální a naše tělo je v pohodě, nebo vyzařuje vibraci jinou, změněnou, která není v náš prospěch. 
Všechny vibrace se prostřednictvím REZONANCE zaznamenávají kvantovým přístrojem HEALY.  Nahrané vibrace našeho těla jsou poté porovnávány s optimálními frekvencemi, ty Healy vyhodnotí a poskytne výběr programů se správnými (optimálními) frekvencemi. Ve finále námi proudí zvolená energie v kvantové podobě a nahrazuje či opravuje

Skvělá a velmi užívaná schopnost HEALY

Mikroproud v jemné formě .....

léčba mikroproudy je dnes již ověřená forma, jak poskytnout našemu tělu intenzivnější povzbuzující a léčivou vibraci. Healy je certifikovaný přístroj na uvolnění bolesti prostřednictvím mikroproudové terapie. 

Co ale je mnohem účinněji přijímáno, je další cesta uvolnění naší blokované organity. V mnoha oblastech se tělo projevuje také v nízké frekvenci. Pro lepší průchod a obnovu správné vibrace v buňkách, a tím pádem v celém těle, Healy používá námi uvolněnou frekvenci, v níž najde optimum času a intenzity. 

Healy také pomáhá naší psychice a jemné formě vnímání. Zdravé buňky jsou základem štěstí a vyrovnané osobní síly.  


60 - 90 minut

Jsme energie - zdravím je šťastná buňka

1000 Kč

jak to probíhá

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

U nás je tvá energie V pohodě