Frekvenční terapie HEALY

Frekvenční terapie HEALY


1 PROGRAM (1 sezení) frekvenční terapie na návrh HEALY nebo přání klienta                             600,- Kč


Dlouhodobá frekvenční terapie - více PROGRAMŮ (sezení) na míru
5 sezení                                                                                                                                               2 200,- Kč
10 sezení                                                                                                                                              4 000,- Kč
jiné řešení dle domluvy   


Co je pro organismus a duši nej PROGRAM 

Pro každého je fajn vyslechnout své energetické tělo (pole) a přijmout návrh ze strany HEALY. Ten je na tyto návrhy připraven v nekonečně variabilitě frekvencí a kmitání. 144 000 zlatých frekvencí (frekvencí zlatého řezu) přijatých ze zkušeností za léta aplikování, jsou zdrojem desítek programů (u nás 129) včetně 12 odborně sestavených hloubkových programů. Nabízíme BONUSEM ještě další programy, mající vyznamný vliv na pohodu a podporu zdraví. 

Pokud přichází klient s akutní bolestí je vybrán program uvolňující bolest. 

Chce - li klient, zvolí si konkrétní PROGRAM sám/a.


45 - 90 minut/program


12 hloubkových programů je prozkoušeno praxí a jdou do hloubky našich buněk

Jak to celé funguje ?

Přístroj Healy pomocí kvantového senzoru načítá - skenuje a hodnotí - analyzuje stav či proces buněk a napětí buněčných membrán v těle a celkovou komunikaci všech systémů v bioenergetickém poli, řekněme v auře. 

Na základě analýzy, pak doporučí harmonizující léčivé frekvence a mikro proudy, kterými následně stimuluje čakry, orgány, meridiány nebo celé tělo a mysl. To vše za pomoci mikroproudů s frekvencemi "na míru" dle zjištěného stavu těla. Tím zvyšuje potencionál na buněčné membráně a tvorbu ATP (adenotrifosfát), což je molekula energie, na kterou člověk v podstatě "jede". Je to palivo, tak jako benzín v nádrži auta či elektrická energie uložená v baterii. Vyrovnáním napětí na buněčných membránách buňka lépe vstřebává potřebné výživné látky a kyslík a odvádí "odpadky" v podobě oxidu uhličitého a rozličných metabolitů.

Tím dochází jednak k buněčné očistě a ve větším měřítku k harmonizaci orgánů, vyladění komunikace mezi všemi systémy těla, mysli a duše.

Ladění frekvencemi je možné jednak kontaktně za pomoci elektrod a také bezkontaktně přes kvantové pole pomocí speciální cívky dle objevu N. Tesly. 

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Kde nás najdete 

Prostředí v němž se lidé harmonizují