en-        Propojení s partnerem

25/10/2016

Konkrétní situace k pochopení sebe sama a vztahu k druhým jsou součástí jednoho ze souboru transformačních seminářů.

Jak využít svého potenciálu a najít partnera

Buďme tím kým jsme a buďme tím rádi

Přijímáme se tak, jak nás hodnotí druzí a podle toho vnímáme své postoje k nim. A tak to funguje, když si potřebujeme prožít jednu z aspektů duality dané role.

Přijímáme-li druhé našim odrazem, bude takto přijata situace na straně odezvy. Nastolíme přístup k druhým tak, že jim dáme výzvu k opuštění hodnot. Necháme plynutí tvořit. Živá hmota určí svobodnou volbu. Společná výzva nemá schopnost změnit situaci v náš prospěch. Může propojit spektra a vnímat se. Sdílíme tvorbu hmoty. Život určí nejen náš směr, poslechneme i své srdce. Ego nemá živnou půdu a my spojíme tvorbu a tělo. To nám pomáhá otevírat bránu k druhému. To jsou odpovědi na duševní mír a klid. 

Pokud hledáme výzvu v ději, jde určovat prostor a čas jako okamžik společné chvíle. To není ale spolupráce duševní nepohody. Jde o kompletní spojení hmotné reality jedné části našeho sdílení a druhé, která umí propojovat směr v touze se vnímat. Tlaky mohou propojit i životní směr. TO je moje jediná láska. To jsem Já. Propojím se. I tak lze určit svobodnou hodnotu.

Kdy jde  a ..... a kdy jde naše touha .... 

Cítíme, vnímáme, žijeme a propojíme - tři stupně společného sdílení dvou lidí. 

Dosaďte si svou úlohu do těchto řádků. Společná cesta k cíli

Není našim cílem budovat do nekonečna

Spoluúčast naší reality spojí i takt. Nechápu svou osobní sílu. Pak jsem ještě na cestě k tobě. To je pro někoho, ale služba. Já nemám radost, pokud mi partner něco nabízí. 

Není našim cílem budovat do nekonečna

Ego, má několik stupnic sdělování

  • chci se vnímat
  • mám to určeno
  • žiju si
  • nevnímám tě